Too many requests Uwaga, REKRUTACJA ! | West Trade
  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Čeština
  • Русский

Uwaga, REKRUTACJA !

Firma West Trade poszukuje osób do pracy w pełnym wymiarze – pełny etat (8-16) mieszkających na terenie poznania lub okolic na stanowisko:

§  Specjalista ds. handlu krajowego

§  Specjalista ds. handlu międzynarodowego

§  Specjalista ds. transportu

§  Sekretarka

Wymagania:

+ inicjatywa, kreatywność, nastawienie na osiągnięcia, asertywność, umiejętność pracy w zespole, znajomość rynku, wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu, umiejętności negocjacyjne, mile widziana znajomość branży, reprezentacyjność,

+ dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B,

+ znajomość języków obcych: tj. niemiecki, angielski

+ znajomość obsługi programów biurowych: Microsoft Office, Symfonia itp,

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: hr@westtrade.pl, dodatkowo prosimy załączyć CV, list motywacyjny oraz zdjęcie.

Oferujemy atrakcyjne zarobki min. 2000zł netto + motywujący system premiowy, przyjazną atmosferę pracy, międzynarodowe wyjazdy służbowe, prywatną kompleksową opiekę medyczną.

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu ludzi, dla których praca to jednocześnie przyjemnie spędzony czas i satysfakcja z samorealizacji to Twoje miejsce jest wśród nas.

*** Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).