Too many requests фирма | West Trade
  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Čeština
  • Русский

фирма

Firma West Trade, od początku prowadząca działalność w Poznaniu, specjalizuje się w handlu paliwami stałymi, takimi jak: węgiel kamienny, węgiel brunatny, antracyt oraz koks.

Historia firmy sięga 2010 roku. W tym, jakże krótkim okresie, stała się rozpoznawalna na arenie międzynarodowej, zarówno na obszarze Unii Europejskiej, jak i na całym świecie.

W chwili obecnej firma posiada wielu partnerów w Niemczech, Austrii, Francji, Czechach, Słowacji, Słowenii, Ukrainie, Białorusi, Litwie, Łotwie, Włoszech, Rumunii, Wielkiej Brytanii, USA oraz w krajach półwyspu bałkańskiego, ciągle poszerzając swoje rynki zbytu.

Co nas wyróżnia?

Trzon firmy West Trade tworzy sztab wykwalifikowanych pracowników, którzy poprzez swoje doświadczenie i wiedzę zdobytą dzięki regularnie odbywającym się szkoleniom z zakresu handlu, marketingu oraz obsługi klienta doskonale orientują się w bieżącej sytuacji na rynku oraz w branży. Ponadto każdy z pracowników biegle posługuje się językiem angielskim oraz niemieckim, dzięki czemu komunikacja partnerów zagranicznych z nami jest wygodna i bezpośrednia.

Przy ścisłej współpracy z zarządem, decyzje podejmowane są w trybie natychmiastowym, a ewentualne problemy oraz spory zostają rozwiązywane na bieżąco.

Co mamy do zaoferowania?

Aktualnie w swojej ofercie posiadamy pełną gamę dostępnych na rynku towarów.

W znaczącej mierze West Trade zajmuje się eksportem oraz importem surowców. Jedną z domen oferty firmy West Trade jest szereg węgli pochodzenia rosyjskiego jak również kazachskiego. W skład towarów importowanych wchodzi zarówno węgiel sortowany jak i „niesort”.

Umowy oraz współpraca z większością zakładów koksochemicznych daje możliwość oferowania Państwu szerokiej gamy koksów, tj.: koks przemysłowo-opałowy, odlewniczy, wielkopiecowy, naftowego w konkurencyjnych cenach – zawsze z dokumentem potwierdzającym autentyczność i zgodność towaru z ofertą produkcyjną danego zakładu.

Dzięki prężnemu rozwojowi firmy, rok 2012 przyniósł ze sobą coraz to większe możliwości ku zaspokojeniu potrzeb naszych klientów.

Między innymi West Trade stał się oficjalnym dystrybutorem na Polskę czeskiego węgla brunatnego z kopalni Most w Komoranach - Czechy, co stawia firmę na pozycji lidera w zakresie importowanego młodego węgla kamiennego z uwagi na najbardziej atrakcyjną cenę oraz dotrzymywanie właściwych parametrów.

Została nawiązana ścisła współpraca z Kompanią Węglową S.A. Uzyskując status Autoryzowanego Sprzedawcy (dealera) największego producenta węgla kamiennego w Europie, firma dodała do swojej oferty pełny asortyment KW S.A., tj.: muły, flotokoncentraty, miały energetyczne oraz sortymenty węgla grubego.

Zarząd firmy podpisał kontrakt na wyłączną dystrybucję antracytu pochodzenia ukraińskiego, o bardzo dobrych parametrach jakościowych, m.in.: niską zawartością siarki. Bezpośrednia współpraca z dwiema kopalniami zagłębia Donbassu, pozwala nam na indywidualne przygotowanie towaru pod ściśle określone wymagania zakładu.

 

Zachęcamy Państwa do współpracy.

 

 

 

 

 

Partnerzy: